Sendvičové panely

Stěnové panely

JÁDRO - PĚNA PIR JÁDRO - MINERÁLNÍ VLNA
přiznané kotvení skryté kotvení přiznané kotvení skryté kotvení

Střešní panely

JÁDRO - PĚNA PIR JÁDRO - MINERÁLNÍ VLNA
šikmé střechy ploché střechy šikmé střechy ploché střechy

 

Prosvětlovací panely

stěnové střešní

Prosvětlovací panely slouží pro prosvětlení obvodových stěn a šikmých střech objektů. Je u nich nutné počítat s nižší statickou únosností než u běžných sendvičových panelů a horším součinitelem prostupu tepla. Instalace panelu do střešního pláště zlepší světlený komfort uvnitř objektu a ušetří náklady na vnitřní osvětlení. Polykarbonátové prosvětlovací panely nejsou vhodné do prostředí s vyšší vlhkostí nebo pro prostory s vysokou vnitřní teplotou (například výrobní procesy vytvářející zbytkové teplo).

Stěnové prosvětlovací panely jsou kompatibilní s izolačními panely se skrytým kotvením a PIR izolačním jádrem. Střešní prosvětlovací panely se dají kombinovat s panely s izolací PIR i s minerální vlnou.

 

Informace o sendvičových panelech

Aplikace

- sendvičové panely jsou určeny k opláštění interiérových stěn, vnějších stěn, stropních a střešních skeletových konstrukcí.

Izolační jádro

- izolační jádro PIR má špičkové tepelně-izolační vlastnosti. Díky tomu panely s touto pěnou dosahují požadované hodnoty součinitele prostupu tepla i při velmi malých tloušťkách.
- izolační jádro z minerálního vlákna je nehořlavé, vhodné pro aplikace vyžadující zvýšenou požární odolnost, vhodné pro tepelnou ochranu budov a zateplení. Pro dosažení stejného součinitele prostupu tepla je potřeba dvojnásobná izolační vrstva oproti izolačnímu jádru PIR.

Kotvení

- přiznané - kotvicí šroub na stěně je viditelný
- skryté - kotvicí šroub je schovaný ve skrytém spojení s navazujícím panelem

   

Hlavní výhody sendvičových panelů:

KONTAKT

Ing. Petr Tetík

Prodejce - sendvičové panely