EN DE

Reference

+

Kuray Holešov

+

Mubea Prostějov

+

Romotop Suchdol nad Odrou

+

Valeo Rakovník

+

Letiště České Budějovice

+

FWT Wickeltechnik

Neunkirchen

+

Johann Pabst Holzindustrie

Zeltweg

+

Rosendahl Nextrom

+

Knapp Industry Solutions

Gewerbeparkstraße 17, A-8143

+

Outlet Moravia

+

Nexen Tire

+

Kern Liebers

+

Blizzard Žebrák

+

Lidl Brandýs n. L.

+

Likov Kuřim

+

Hauser Kaplice

+

Letiště Pardubice

+

OC Chodov

+

DHL Cheb

+

ČVUT Praha

+

Siko Čimelice

+

Agrostroj Pelhřimov

+

Jaguar Land Rover Nitra, Slovensko

+

Amazon Dobrovíz

+

Hokejové centrum Pouzar České Budějovice

+

SCONTO Trmice

+

Poborský sport České Budějovice

+

Outlet Praha Štěrboholy

+

Less & Timber Čáslav

+

Koberce BRENO České Budějovice

+

KM BETA

opláštění budovy

+

KAUFLAND Bohumín

opláštění budovy

+

ENGEL Kaplice

opláštění budovy

+

BAUHAUS České Budějovice

opláštění budovy

+

INTERZÓNA České Budějovice

opláštění budovy


Reference


O společnosti CB profil

CB PROFIL a.s. je ryze česká společnost, která působí na trhu ve výrobě trapézových plechů a hraněných profilů od roku 2006. Každý trapézový plech je vyroben v nové výrobní hale s plně automatizovanou výrobní linkou na profilování plechů. Druhou oblastí je výroba hraněných profilů na nejmodernějších ohraňovacích lisech značky EHT do délky až 6 500 mm a tloušťky 6 mm s automatickým bombírováním, které zaručuje naprostou přesnost ohybu plechu po celé délce.

Hlavním mottem firmy je nejvyšší kvalita, rychlost a odborný servis pro zákazníky, který zabezpečuje zkušený tým technických pracovníků. Rychlá výroba do týdne od zadání specifikace a tím dostatečný čas pro řádné zpracování kladečských plánů opláštění je velice důležitá. Chceme proto našim zákazníkům dodávat v co nejkratších termínech. Dále se soustředíme na přesné dodávání dle zadaného časového harmonogramu, abychom předešli pozdním či předčasným návozům a tak zaručili hladký průběh montáže a splnění Vašich termínů.

Při Vaší osobní návštěvě můžete shlédnout, jak se trapézové plechy a hraněné profily vyrábí. Rádi Vám poradíme na základě bohatých dlouholetých zkušeností v oboru při projektování z hlediska estetiky, statiky i ekonomického řešení stavby. Zaškolíme pracovníky pro odbornou montáž, provedeme posouzení kvality montáže. Zakázku Vám dopravíme na Vaší stavbu či sklad dle Vašeho požadavku. Zajistíme Vám i kvalitní spojovací a těsnící materiál, který budete potřebovat pro řádnou montáž.

Certifikace

Od roku 2012 je v naší firmě zaveden systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2016 a jsme pravidelně auditováni certifikační společností.

   

Od roku 2012 jsme držiteli CE certifikátu podle normy EN 1090-1:2009 pro všechny naše produkty.

        

Prohlášení o vlastnostech


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace